Vacature servicetechnieker JCB

Sleutelen aan motoren, dat is jouw ding.  Jouw magische handen krijgen machines weer aan de praat en jij bent de eerste die door vrienden/familie gebeld wordt wanneer hun motor weer sputtert of stilvalt.

En daar mag je trots op zijn!

Jouw vaardigheden zouden perfect in ons team passen.  Wij herstellen en onderhouden verreikers en wielladers van het merk JCB voor klanten in de bouw en landbouw.  In onze werkplaats zal jij samen met je (plezante!) collega techniekers deze herstellingen doen.  Dankzij je technische opleiding weet jij wel wat over hydraulica, dieselmotoren, machine-elektronica en mechanica.  Je gaat dus zelfverzekerd elke uitdaging aan!

Zonder onze sterke techniekers, zou ons bedrijf niks zijn. Daarom bieden wij jou een mooi loonpakket met extralegale voordelen zoals ecocheques, een hospitalisatieverzekering en fietsleasing. Daarnaast kan je rekenen op opleidingen, doorgroeimogelijkheden en 9 extra verlofdagen (door de 39-urenweek).

Ook “plezier op het werk” kan je op je lijstje aanvinken. We hebben een losse sfeer, gezellige uitjes, teambuildings en daardoor ook een sterke band!

We kunnen niet wachten om jou te ontmoeten en je in ons team welkom te heten.

Solliciteer dus vandaag nog!

Stuur een mailtje naar jobs@vandaele-machinery.be

28
04
2022