Contact

De velden met een * zijn verplicht.
Vandaele Machinery
Stationsstraat 128
8780 Oostrozebeke
Afdeling Verkoop

Industry and heavy line

Ruben Suvée
Telephone +32 471 73 72 15
Email ruben@vandaele-machinery.be

Landbouw

Yorick Depaepe
Telephone_1 +32 473 83 88 91
Email_1 yorick@vandaele-machinery.be

Compacte machines & Avant

Irene Vandaele 
Telephone_2 +32 476 76 32 04
Email_2 irene@vandaele-machinery.be

Noodstroomgroepen & installaties

Stefaan Lammertijn
Telephone_3 +32 474 47 83 82
Email_3 stefaan@vdpower.be

Werfstroomgroepen & Marine toepassingen

An De Ruyck 
Telephone_4 +32 478 22 72 24
Email_4 an@vdpower.be

Sales Manager

Carl Vandaele 
Telephone_5 +32 56 67 40 28
Email_5 sales@vandaele-machinery.be

Afdeling magazijn

Algemeen nummer magazijn
Telephone_11 +32 56 67 40 30
Email_11 parts@vandaele-machinery.be

Parts bestellen
Afdeling werkplaats

Grondverzetmachines

Davy Mortier
Email_6 davy@vandaele-machinery.be

Tijdens kantooruren:
Telephone_6 +32 56 67 40 37
Na kantooruren:
Telephone_7  +32 475 38 04 91

Stroomgeneratoren

Tony Verschetse
Email_7 tony@vandaele-machinery.be

Tijdens kantooruren:
Telephone_8 +32 56 67 40 19
Na kantooruren:
Telephone_9  +32 476 85 81 64

Tweedehands

Carl Vandaele
Telephone_9 +32 56 67 40 28
Email_9 carl@vandaele-machinery.be

Elien Vanparys
Telephone_10 +32 56 67 40 26
Email_10 elien@vandaele-machinery.be